Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgép csinálja...

Melyik fényképezőgép csinálja a legjobb képeket?

Figyelt kérdés
nem nagyon profi fényképezőgépre gondolok.

2014. aug. 3. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés. Egyébként olvasgass teszteket, teli van velük a net.
2014. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem van egy Samsung S630-asom, jobb képeket/filmeket csinál, mint akármelyik új. Egyéni ízlés, hogy melyik a legjobb.
2014. aug. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A leírásban ellent mondasz a kérdésben támasztott feltételnek. A legjobb képeket a profi (objektív nélkül 1,5-2M Ft) fényképezőgépek csinálják, ha van mögöttük egy jó fotós. A hiedelemmel ellentétben a legjobb fényképezőgéphez is kell valaki aki tud fényképezni, viszont többségében (ha az adott fényképezőgép működéséhez szükséges feltételek megszűnnek) a jó fotós sem tud mit kezdeni egy alkalmatlan géppel.
2014. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnak azért nincs értelme, mert a jó fotó relatív. Lehet, hogy amire te azt mondod, szuper kép, én azt, hogy borzalmas és tele van hibával. Ízlés és hozzáértés kérdése is.

Nem tudom, mit jelent a "nem nagyon profi" gép, de ha kis kompakt kategóriát, akkor majdnem mindegy, melyiket veszed.

2014. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A James Webb márkájú.
2014. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre mondjuk én is kíváncsi lennék. A kérdező szerintem nem a témára, komponálásra, satöbbi gondolt, hanem hogy adott körülmények között melyik gép készíti akár automatán a legélesebb, magasabb iso számon, szürkületi fénynél is a legzajmentesebb képet, magas felbontás mellett.

Pl. melyikkel lehet olyan képet készíteni auto módban (én se azt szoktam) aminek a képén mondjuk 20mpx-es felbontás mellett is látni a hangyát a falon.

Ha van ilyen az érdekelne, bár én néztem Canon Eos 1D Mark III képeket, és iso 128000-on (elég magas szám éppen) szürkületben kb. olyan zajos és homályos volt a kép mint egy olcsóbb tükrös gép képe...

2015. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!