Hogyan lehet a digitális kamerával felvett több fájlt egy folyamatos filmmé kiírni?

Figyelt kérdés

Első és új digitális kamrámmal a nyaraláson több ( 340 db) 1-2 perces felvételt rögzítettem.

Gépre vittem, de az mind külön fájl.

Hogyan tudnám egy folyamatos filmmé kiírni,hogy ne álljon meg a DVD lejátszás fájlonként?

Ha AVI-kat írok ki ( 90 perces filmek), azok is megállnak, ha vége a filmnek.

De itt nem szeretném, ha percenként megállna és újra kéne indítani.

Van NERO-m, talán azon belül a Vision az, amelyikkel filmet lehet készíteni, de nekem nem megy.

Nem tudom, hogy kell.

De másmilyen program is jó, ha valamit tudtok javasolni.

De nagyon kérem, a használatáról is írjatok!!

köszönöm!!!!!:)



2014. aug. 14. 15:46
 1/6 anonim válasza:
100%
Format Factory-t ajánlom, ott össze lehet vágni eggyé a kis filmeket egy naggyá. Ha kell szívesen segítek hogyan kell azon belül összevágni őket.
2014. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
(az előző vagyok) Azt elfelejtettem írni, hogy egyből avi-ba is konverktálja a filmet
2014. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon köszönöm. Szükségem lenne a segítségedre.

Megadom az e-mail címemet, ott folytassuk.

De holnap nem leszek gép leszek közelben.

nikizoli@gmal.com

2014. aug. 16. 00:54
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, képzeld rátaláltam a videó egyesítésre, de az utolsó adagot vmiért nem akarja megcsinálni.

Rögtön 100%-t ír ( nem dolgozik rajta) és nem jön létre a joiner, ami a kész anyagot hozná létre.

Kérlek, segíts!!!!!

2014. aug. 18. 09:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Hol vagy?? :(
2014. aug. 18. 20:54
 6/6 DjImipapa ***** válasza:
Próbáltad a movie makert? Egyszerű, és jó.
2015. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!