Melyik gép a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy retro gépet, eredetileg regy Leica X1- egyet akartam, de valaki azt mondta, hogy a Fuji X- m1 is van olyan jó, de mivel olcsóbb, félek, hogy nem olyan jó. Van valakinek tapasztalata valamelyik géppel?

2014. aug. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Fuji jobb... legalábbis az adataikat összevetve.

A Fuji gyorsabb, több benne az AF pont is, kijelző is lényegesen fejlettebb.


Szerintem a Leica gépnél inkább a LEICA felirat a drága...



(Anno volt egy Leica bridge gép, ami gyakorlatilag ugyanaz volt, mint a Panasonic FZ45-öse.

Külsőre és belső tulajdonságai is megegyeztek. Ráadásul a Panasonicban is ugyanaz a Leica optika volt található. Csak a Leica feliratú gép 250.000Ft volt, a Panasonic meg 90-100.000Ft.)


[link]

2014. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... elnéztem, Leica X2-t néztem, bocsi! De végül is a két Leica közt nagy különbség nincs.


Azt szerettem volna még írni, hogy úgy nézem, hogy a Leica nem cserélhető objektíves, míg a Fuji annak tűnik. Nem néztem annyira utána, így ez nem 100%

2014. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 29. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!