Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sj 4000 hozza Gopro színvonalát?

Jeffreybboy kérdése:

Sj 4000 hozza Gopro színvonalát?

Figyelt kérdés
Engem főleg timelapse video miatt érdekelne a dolog, néztem videókat youtube-n de ott pl szerintem gopro egyértelműen jobb, de engem személyes tapasztalat érdekel ki használta esetleg mi a véleménye róla???

2014. aug. 29. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül olcsóbb..
2014. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gopro nem véletlenül kerül 4x-5x annyiba. Igen sokkal jobb a gopro képminősége, de nem 4x annyival. Persze ha neked annyira fontos, akkor neked a gorpo kell. Az SJ4000-nek a színei jóval fakóbbak.

Vagy ott van még az AT200. Nincs akkora látószöge, de a minősége nagyon közel van a gorpohoz és az is kb 30.000-ből kijön.


https://www.youtube.com/watch?v=gyrW-353GPU

2014. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!