Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Otthon jobban megéri fotónyomt...

Otthon jobban megéri fotónyomtatóval nyomtatni mint cégnél kinyomtattatni? Van jópárszáz kép amit szeretnék kinyotatni de egyszerre sokba kerülne.

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én jódarabig itthon nyomtattam magamnak mindent.

Azóta számolgattam kicsit és rájöttem, hogy igazából ha otthon nincs egy megbízható állandó használatban lévő karbantartott géped(nyomtatód)ami még minőségre is tud produkálni..akkor nem éri meg otthon nyomtatni.


Én azóta mindent fotóssal nyomtattatok és teljesen megvagyok elégedve árban is és minőségben is a dologgal, ráadásul nem kell itthon fenntartanom egy nyomtatót.


Aminek ugye ismerve, hogy patronja beszárad, kitikkad, rendszeresen használni kell, de ha nekem most 2hónapig nincs mit kinyomtatni? Akkor ott megy tönkre lehet egy full patron.

Ami mondjuk simán lehet 6-7-8-10 ezer ft is.

2014. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt viszonylag egyszerű megállapítani. MEgnézed, hány kép nyomtatására alkalmas egy patron, elosztod az árát annyival. Hozzáadod, hogy mennyibe kerül egy fotópapír.

Gondolom, nem külön ezért veszel most egy nyomtatót, ha mégis, akkor annak az ára is hozzájön a beruházáshoz, igaz, az megmarad, tehát egy az egyben nem lehet belevenni.

Aztán jön a kérdés, hogy tud-e a nyomtatód olyan minőséget, mint a bolti.


Ezek után megnézed, mennyibe kerül a boltban nyomtatni, és összehasonlítod a kettőt. Szerintem nem lesz olcsóbb az otthoni.

Te eleve nem olyan áron veszed a papírt meg a tintát, mint egy üzlet, ami ezzel foglalkozik és nagy mennyiségben, nagykerből szerez be. Jobb gépeik is vannak, stb.

Azt már te tudod, milyen minőségben van szükséged a képekre.

2014. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az hogy többszáz képem van amikre azt mondom hogy jó lenne kinyomtatni, csak az nagy összeg, de am. én is úgy gondolom otthon nem biztos hogy megéri.
2014. aug. 31. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

NE egyszerre nyomtattasd ki és kész.

SZedd 4-5 csomóba őket és akkor havonta-kéthavonta vagy 3 simán beleférhet.

2014. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon a nagy méretű, egyedi képeket éri meg nyomtatni, sok száz 10x15 képet adj be egy erre szakosodott céghez. 220 foto, shooters, meg még biztos van pár jó online hely. Ha elég sok képed van, ingyen kiszállítják.
2014. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BazsiBácsi ***** válasza:
100%
Én is inkább valami céget javaslok. Most például a 220fotónál 17 forint a 9×13-as kép webes leadás esetén, 4000 felett ingyenes a kiszállítás pickpack pontra. Ettől olcsóbban nem fogsz otthon nyontatni, pláne nem egy olcsó nyomtatóval.
2014. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.
2014. szept. 1. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na meg minőségre/érzésre sohasem lesz ugyanolyan a nyomtatott és a fotokémiai eljárás során előhívott fotó. :)
2014. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!