Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Profi videós vagyok de új...

Profi videós vagyok de új kamera kéne mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Fontos:lehessen csatlakoztatni bele mikit min:50x zoom

2014. szept. 1. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha profi lennél nem itt kérdeznéd ezt. Akkor tudnád hogy neked mi kell...
2014. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Profi fotós, itt kérdezel és csak a zoom a fontos? Még árkategóriát sem írtál.
2014. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BazsiBácsi ***** válasza:
100%

Emberek, tisztázzunk egy-két fogalmat itt a képalkotás területén:


-PROFI: üzletszerűen végzi a tevékenységet (magyarul ebből él), elvégzett egy tanfolyamot/vett egy képesítést (mivel szükséges a vállalkozáshoz), viszont nem jelenti azt, hogy ért is hozzá, vagy egyáltalán van hozzá tehetsége

-AMATŐR: végzi ugyan a tevékenységet, de nem keres vele pénzt, pusztán az önmaga szórakoztatásáért, vagy HOBBIBÓL csinálja azt.


Megkérdezhetném, hogy egyébként jelenleg milyen kamerával dolgozol, és milyen indokok, vagy hátrányok miatt érzed szükségesnek a cseréjét? Illetve hogy mennyi a költségkeret?

2014. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit én is össze vagyok zavarodva, hogy mit értesz profi alatt, mert a kérdésed nem vall éppen mély ismeretekre.

Kérdezni szabad, de aki foglalkozik a témával, általában pontosan tudja, mire lenne szüksége.

Mégis mire használod? Eddig mid volt? Minek ekkora zoom? Mennyit költenél rá?

2014. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sok vita volt már itt az oldalon a profi megnevezés kapcsán, bár én továbbra sem értek azzal egyet, hogy valakit profinak nevezzünk, csak azért, mert pénzt kér valamiért, amihez nem is konyít. Az nekem inkább a kókler kategória.

Ha valaki nem is vágja a szakma minden apróságát és elméleti hátterét, azért az alapokkal és a felszerelésével legyen már tisztában, mielőtt profinak nevezi magát és pénzt kér a tevékenységéért.

Te nem így látod?

2014. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Végülis a szomszéd Józsika is profinak nevezi magát, aki a karácsonyra kapott tükrös+kitobi párossal esküvőket vállal el 15 ezerért.

Tudjátok: csak jó sok megapixel legyen, az a lényeg!

2014. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést profi helyett tapasztaltat gondoltam de nem értek akamerákhoz Árkeret max:120000-,
2014. szept. 3. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:

De miben vagy tapasztalt, ha nem értesz a kamerákhoz? A lényeges kérdésekre nem válaszoltál.

Attól, hogy sokat vagdalok húst, nem leszek hentes... szóval érted.

2014. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!