Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A kamerám miért áll le kiszámí...

A kamerám miért áll le kiszámíthatatlan időközönként a felvétellel?

Figyelt kérdés

Elindítom, és ami közös pontot látok, az az, hogy mindig 1,80 GB file-méretnél áll le, és indul újra magától, tehát felvétel közben én ezt észre se veszem, na de nem értem az összefüggést, ugyanis mindig ugyan azon a minőségben/felbontásban hagyom, ennek ellenére ez az 1,80 GB van amikor 20 perc de volt amikor 90 perc.


érti ezt vki? Miért rögzít eltérő GB-okat ugyan annyi időtartamra és miért indítja magát újra?



2014. szept. 14. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen kamera?
2014. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy SAMSUNG SMX-F40BP, és tényleg vadi új, mármint 2-3x volt használva, és jó kártya van benne (class 10-essel is ezt csinálja)
2014. szept. 20. 08:07
 3/3 A kérdező kommentje:

még annyit észrevettem azóta, ahogy tesztelgetem, hogy ha ott hagyom magára és csak vesz és vesz de lényeg, hogy nem nyúlok hozzá, akkor elmegy 90 percig, de ha csak 1x is bele zoomolok, már 20 percnél leáll, de akkor is ha ez a zoomolás éppen a 3. percnél volt.


na ezt aztán fejtse meg vki :(

2014. szept. 20. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!