Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék venni egy Konica...

Szeretnék venni egy Konica Pop analóg kompakt gépet?

Figyelt kérdés
Ha valakinek esetleg van ilyen gépe, kérem hogy írjon nekem! Nagyon fontos lenne. Köszönöm:)
2014. szept. 18. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Guglit hasznájjad.

[link]

[link]

[link]

[link]

stb...

2014. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minek?! Ez egy régi filmes gép, ráadásul azok közt is gagyi, belépő színtü. Egy tekercs negatív film, az előhívás, nagyítás többe kerül mint a gép!

Az analóg fényképezés már halott (sajnos), és drága hobbi is.

Ha mindenképpen ezzel akarsz foglalkozni, akkor sokkal jobb, tükörreflexes gépeket is vehetsz bagóért.

2014. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Szerintem pont nem nekem kéne ezt mondani, már vagy egy hete ilyen gépet keresek. Sajnos amiket belinkeltél nem jók.

Második: Én ezt teljes mértékben megértem, van igazság abban amit mondasz. Azért szeretnék ilyen gépet, mert már elegem van a digitálisakból (volt is egy félprofi Fujim pár éve) szerintem, az analógok sokkal szebb képet készítenek. Mivel nem érné meg ezért nem is használnám mindennap, csak alkalmanként, amikor fontosnak érzem. Azért nem veszek tükörreflexes analógot, mert nem szeretnék annyira komolyan foglalkozni vele. És szerintem ne mondj olyat, hogy az analóg fényképezés már halott, én pont az ellenkezőjét vettem észre.

2014. szept. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!