Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Fujifilm...

Madacsimate kérdése:

Mi a véleményetek a Fujifilm FinePix S4300-as fényképezőgépről? Esetleg tudnátok ebben az árkategóriában ajánlani fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Picivel többért inkább egy Fujifilm FinePix HS20EXR. Ezerszer komolyabb gép.
2014. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ez a gép alkalmas természetfotózásra azt hallottam a fujifilm gépekről hogy lassúak a term. fotózáshoz. Neked mi a véleményed erről?
2014. szept. 29. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosíthatnád a "természetfotózás" definíciót... Mert ha pl tájképre kell vagy makrózni egy-egy levelet, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy milyen géped van. Gyorsan mozgó témáknál viszont tényleg sokat számíthat, hogy gyors vagy lassú géped van, pl ha madarak fotózására használod a gépet. Finepix S5500, S7000, S9600 típusú gépeim voltak, a HS sorozatból kölcsönben volt nálam egy HS10, én mondom, nem éreztem lassúnak. Igaz, mikor már egy jó pár hónapja meg volt az S7000-em, már azzal is tudtam meglepően jó képeket készíteni, haverommal közös kiállításomra is szinte csak S7000-es képeket vittem. Jó tanács, szerintem vásárolj olyan gépet, amire lehet külső vakut is csatlakoztatni, az objektívre pedig szűrőt (vagy közvetlenül az objektívre, vagy pl egy közgyűrű segítségével).
2014. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Canon PowerShot SX510 HS erről a gépről mi a véleményed?
2014. okt. 2. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos egyáltalán nem ismerem.
2014. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnál küldeni egy képet és mellé hogy melyik géppel csináltad. Nagyon szépen megköszönném.
2014. okt. 3. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!