Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért fekete a legtöbb tükörre...

Miért fekete a legtöbb tükörreflexes fényképező?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:37
 1/5 anonim válasza:
-.- mert abból vesznek többet
2014. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az komolynak tűnik, a rózsaszín meg játékszernek.
2014. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BazsiBácsi ***** válasza:

Belépő kategóriában léteznek más színűek is. Pl.: Canon 100D fehérben (és vannak hozzá belépő fehér objektívek is, 18-55, 40pancake, de ezekkel sztem hatalmas öngólt lőtt a Canon), Canon 1100D bordóban (bár nem áll jól neki), a Nikonnál a D3x00 és a D5x00 szériákat kérheted pirosban. A most érkező Pentax K-S1-et kérheted 12 (tizenkét!!!) színben, csak hogy párat említsek.


Szerény véleményem szerint a Canon kihagyhatta volna a szines DSLR-t az életéből (a bordó ronda, a fehér meg nagyon kényes), A Nikonnak a piros egész jól sikerült, a Pentaxra meg nem tudok mit mondani (1-2 elég húb@&#$ßg lett):


[link]

2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem valahol a technológiában keresendő a válasz, szerintem a fekete szín az anyagában fekete és nem festett. Ez alatt azt értem, hogy pl. egy ezüst fényképezőnél egy idő után lekopik az ezüst vékony réteg és egy csúnya világosszürke műanyag lesz alatta.

A fekete viszont bevonat nélküli fekete színű műanyag.

Komolyabb gépeknél ahol fémötvözet a váz, ott biztos szebben meg tudják csinálni a festést, de az meg tényleg komolytalanul nézne ki rózsaszínben vagy neon zöldben :)

2014. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 24. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!