DSLR-hez milyen állványt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Főleg videózásra, komolyabb állványra gondolok, mint pl a Hama Gamma(már nem kapható) olyan amin lehet cserélni a fejekt és pl fellehet rá szerelni egy slider sínt is.

2014. szept. 25. 20:09
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:
Nekem manfrotto 190 clb van, kicsit nagy, kicsit nehéz, ennek ellenére kényelmes vinni háton, nagyon elégedett vagyok vele, csak fejet vennék rá másmilyet, ha most vásárolnék, mert most egy három külön nyéllel állítható fotófej van rajta (141), helyette egy egynyeles videófej lenne jó, könnyű és finom állítási lehetőségekkel. De én azért vettem ilyet 15 éve, mert az analóg gépem elég nehéz volt, aztán nem olyan frankó egy könnyű állványon egy nehéz tömb. Aztán évekig nem volt nehéz gépem, de most megint van, így többször használom ezt az állványt. A többi állványt nem is ismerem, de feltételezem, hogy nagyon gagyi, a gép életét veszélyeztető remélhetőleg nincs a piacon.
2014. szept. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!