CanonEos kérdése:

A kep also fele teljesen fekete, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár hetes a canon fenykepezom. Kb 300 expo utan egyszer csak tortent valami es nem exponalt tovabb. Hiaba nyomtam a gombot. Ki be kapcsolas utan a kepernyo fele fekete. Az fotozott kep also fele fekete es semmi nem latszik! Olyan mintha a tukor nem allna a helyen... Jart mar igy valaki?
2014. szept. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Behalt a zárszerkezet. Ez általában 100-150000 expó után következik be, de te most nem voltál szerencsés.
2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre ervenyes a garanzia?
2014. szept. 28. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában erre nem érvényes, bár 300 expó után ki kellene, hogy cseréljék, lévén egy gyári hibás darabot fogtál ki.

#1 voltam!

2014. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BazsiBácsi ***** válasza:
54%

Nagy valószínűséggel zárszerkezet lesz. Ha van rá garancia, akkor vidd vissza. Ha tényleg 300 expó van benne, akkor szó nélkül javítaniuk kell.


Esetleg ha pesti vagy, vidd be a Camera Kft-be (a Canon hivatalos szervize)

2014. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talan meg 300 expo sem! Nem tudom hol tudom megnezni az osszes kepet. A meglevo kepek 278 meg par torolt kep. Kb 2 napot volt hasznalva. Internetes rendelesu uj gep. Kiszallitassal erkezett. Ezert fogalmam sincs hogyan mukodik, 3 ev garanzia van ra, de reggel hivom a ceget.
2014. szept. 28. 15:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha nem cserelik garanziaba akkor kuka vagy meglehet csinaltatni?
2014. szept. 28. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is meglehet csináltatni. Kb. 30000 forint. És az garancia, nem pedig garanzia...
2014. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen kozben talaltam cikkeket a zarszerkezetrol, hogy

mitol romolhat el es hogy eleg valtozo az idotartama. Arakat is talaltam. Nem veszes abban az esetben ha mar elkopott meg is ertem a cseret. De azert 300 kep utan kb csak velem fordul elo az tuti. Nagyon remelem h egy az egyben cserelik.


Koszonom a figyelmed egyebkent valoban 2x elirtam a garanciat. De csak mert a telom szokozzel elfogadja a javitast, ugy hogy sokszor eszre sem veszem h kulfoldire javitja a magyar szavakat. S mivel mas nyelven tobbet hasznalom a funkcio hasznos, na mar nem ilyen esetekben. En kerek elnezest. Oda se figyeltem olyan ideg volt bennem a gep miatt. :/ Es koszonom a segitseget!

2014. szept. 28. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!