Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális fényképezőn (nem...

Digitális fényképezőn (nem tükör reflexsesen) lehet egyedi fehér egyensúlyt állítani (Costum White Balance)?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék próbálni valamit amit egy videóban láttam, de sehol sem találok olyan beállítást. Keressem tovább, vagy felesleges?

2014. okt. 1. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A kezelési útmutatóban megtalálod. Tudod, az a cucc, amit soha senki nem olvas el.
2014. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Lehet.
2014. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BazsiBácsi ***** válasza:

Van itthon 2 darab kompakt (egy Nikon Coolpox L25, és egy Canon PowerShot A550), mindkettőbe lehet állítani minta alapján, de saját színhőmérsékletet megadni nem lehet.


De biztos vagyok benne, hogy ha a használati utasítást előveszed, a tartalomjegyzékbe megkeresed a fehéregyensúly beállítására vonatkozó oldalt, és elolvasod, akkor választ kapsz.

2014. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a használati utasításban benne lenne, nem kérdeztem volna meg ;)
2014. okt. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!