Lelkes kezdőnek milyen hd videokamerát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

keret ?

Mert egy DSLR+kitobi jobb.

Canon 600D vagy 60D kiváló választás.

2014. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ár szerencsére most mindegy. Köszi a tippet, utánanézek. Még sosem volt videokamerám, tényleg nem értek a kiegészítőkhöz sem, de idejében kikupálom magam.
2014. okt. 15. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem :D

Azért nem jó a videókamera, mert kicsi a variációk tárháza, és nem feltétlen tud olyan jó minőséget produkálni mint egy Canon DSLR. Hogyha van lehetőséged, én a Canon EOS 60D-t venném, egy EF-S 24mm f/2.8 STM , vagy egy olyan objektívvel, aminek minél nagyobb a látószöge (minél kevesebb milliméteres, de azért 14 alá nem érdemes menni), és az f/szám legyen szintén a legkisebb. Sajnos én is csak amatőr vagyok, úgyhogy nagyon profi tippeket nem tudok adni, de szeretnék sok sikert kívánni!

2014. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!