A CANON PowerShot SX400 fényképezőgép jó készüléknek számít?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy középkategóriás fényképezőgépet, amivel amatőr szinten is elég jó minőségű fényképeket lehet gyártani, és ezt a gépet néztem ki. Annyira nem értek ezekhez a készülékekhez, úgyhogy azért is kérném a segítségeteket, mert nem láttam ezzel a géppel kapcsolatban véleményeket a neten. Vagy másmilyen készülék ajánlása is érdekelne, előre is köszönöm! :)

#fénykép #Canon #fényképezőgép #SX400 #fényképező készülék
2014. okt. 15. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs rajta manuális üzemmód, így ha szeretnél tanulni, komolyabban megismerkedni a fényképészettel, akkor inkább keress másik tipust.


Ettől eltekintve nem rossz gép ez, de inkább olyanoknak, akik abszolút nem szeretnének a szakmával mélyebben megismerkedni, csak a gombot akarják nyomkodni.

2014. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöma, ezt tényleg nem néztem. És milyen gépet ajánlanál ebben az árkategóriában?
2014. okt. 15. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz, hirtelen nem ugrik be semmi.


Vagyis mondjuk a Panasonic DMC-FZ72, de az kicsit drágább - cserébe jóval többet is tud: nagyobb zoomtartomány, rekesz- és záridőelőválasztás, szűrőmenet, RAW formátum, FullHD video, vakupapucs, CMOS érzékelő...


Persze ebben az árkategóriában meg már van Canon, Nikon és Fuji gép is, ami hasonló képességekkel bír.


Esetleg nézz használt gépeket, ha a költségvetés véges.

2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. okt. 15. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Canon SX510-et ajánlom, mert gyakorlatilag az SX400 nagytesója, manuális móddal, manuális fókusz lehetőségével, CMOS szenzorral és FullHD videóval. Ha van vmi kérdésed írhatsz, mert nekem is ilyen (510) van. :)
2014. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!