Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon d3300at milyen szettben...

Nikon d3300at milyen szettben vegyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni hogy milyen objektivvel erdemesebb megvennem a keszuleket. 18-55ossel vagy 18-200assal.

Vegyem meg a 18-55osel es inkabb vegyem meg hozza KULON egy 55-200ast? Szerintetek??



2014. okt. 17. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a Nikon 18-200-as obiját, de általában az ilyen nagy zoomos obik nem valami jó minőséget produkálnak. Kényelmes, hogy nagy az átfogás, az elején én is beleestem ebbe a hibába, de azóta rájöttem, hogy ami mindenre jó, az leginkább semmire sem jó igazán.

Én a 18-55-öt venném, aztán majd mellé egy második objektívet, ha szükségem lesz rá.

2014. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!