Vettem egy PrestigioHD1 eseményrögzítő kamerát a kocsiba, de nem akarja a memóriakártyám kezelni. MIÉRT?

Figyelt kérdés
A kártya egy Samsung 16Gb-os micro SD! Leformáztam a készülékkel is (kamera), asztali számítógéppel is, de egy idő után mindig kiírja, hogy rossz...Mi lehet a probléma?

#memóriakártya #fekete doboz kocsiba #eseményrögzítő kamera
2014. okt. 22. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztelted már más készülékben is a kártyát? Lehet, hogy számítógépen is érdemes lenne formázni a kártyát.

Amúgy milyen hibaüzenetet jelez ki? Mert elég nehezen tudom elhinni, hogy csak annyit, hogy a "behelyezett memóriakártya rossz" :)

2014. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Card error! Azaz kártya hiba! Ennyit ír ki. De nem egyből!!! Volt már hogy 1-1.5 órás anyag simán rögzítésre került rá és utána írta. De van hogy egyből reklamál... Számítógéppel is formáztam, igaz nem tudom jó módon-e. NTFS-el már a kártya bearakásánál hibát jelzett. FAT32-vel mekkora egységet kell választani formázásnál? Én 8000-t választottam, de így se jó mindig. Nem tudom mi lehet a baja...:(
2014. okt. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!