Tudtok, most valamilyen versenyt? Ahova be küldhetem a képemet és a nyertes kap valamit vagy csak ki rakják a honlapukra vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne 16-18 év között legyen hanem fiatalabbak is nevezhessenek :)

Előre is köszi :)



2014. okt. 25. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te még hiszel a tiszta fotópályázatokban. Én már régóta nem, te fizetsz a fotók szines nyomtatásáért egy kalap pénzt, postaköltség sem kevés, aztán nagy semmi a vége. Ha csak netre akarod feltölteni, akkor a www.időkép.hu-ra regisztráció után lehet, de senki se dijazza.
2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :3
2014. okt. 25. 18:48
 4/6 yosimitsu01 ***** válasza:
Ez most nem verseny pályázat de ha szeretsz fényképezni akkor a [link] gmail fiokal kombiálva publikálhatod a képeidet. nagy részét be teszik a google map és google földbe is , leválogatás után . Versenyek is szoktak lenni minden hónapban. kommentelni is lehet őket, lesd meg tetszeni fog. az én profilom [link] /user/2157736?comment_page=1&photo_page=1 nem nagy durranás de jó érzés amikor azt látom hogy meg lesték 400 an 500 an vagy amikor véleményezik. Ide nem pont kutya macska cica hanem tájképek
2014. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Sony 2015-ös versenye: [link]
2014. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :)


Én is csináltam egy ilyen oldalt :) : [link]

2014. okt. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!