Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D5300 gépnél Automatikus...

Nikon D5300 gépnél Automatikus fényképezési módra állítva nem villan a vaku. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. okt. 30. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvas el a leírásban, hogy aut. módban hogy viselkedik a vaku. Az aut. módok nem mindig fedik a dslr-t vásárló tudatos felhasználó elképzeléseit :)
2014. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Auto üzemmódban a gép dönti el, hogy számára most elég e a természetes fény, vagy szükség van vakura is. Viszont van olyan program mód amit te be tudsz álítani, hogy mindig villanjon a vaku. Olyankor arra kell állítani az előválasztó tárcsát.
2014. okt. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen olyankor nem villan, amikor nincs elég fény.
2014. okt. 31. 06:58
 4/6 A kérdező kommentje:
A leírását elolvastam, nem találtam benne semmi megoldást.
2014. okt. 31. 07:00
 5/6 gergoap ***** válasza:
Szerintem nincs baj! Ha elég fény van, akkor nem fogja használni a vakut! Ha mindig használni akarod, akkor nyisd fel a vakut!
2014. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vaku felnyitódik, de nem villan sötétben sem. Már felhívtuk a Nicon céget és visszük szervízbe (160 km), mert még garanciális.
2014. nov. 5. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!