Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudnátok olyan helyet mondani...

Tudnátok olyan helyet mondani Budapesten az Örs vezér téren vagy közvetlen közelében ahol fotót készítenek?

Figyelt kérdés
Az önéletrajzomhoz lenne rá szükségem. Köszönöm.

2014. dec. 8. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A telefonoddal is csinálhatsz magadról (vagy valaki rólad) sima háttér előtt, csak normális ruhát vegyél fel. Amilyen kicsi a kép, bőven jó lesz úgy is.
2014. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de jobban szeretném, ha egy hozzáértő fotós készítené el, elég komoly helyekre szeretném elküldeni az önéletrajzom.
2014. dec. 8. 14:37
 3/6 anonim válasza:
Nézz körül!!! Nem vagyok pesti suttyó!!!
2014. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez aztán nagyon értelmes hozzászólás volt:D

Én sem vagyok pesti.

2014. dec. 15. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb fotólaborban szoktak csinálni igazolvány képet és remélhetőleg az ilyen helyeken még akad hozzáértő fotós is, hogy jobb legyen az eredmény egy mobilos képnél, vagy amit igazolványkép automata csinálna.

De ha komolyabb állásra pályázol, akkor mindenképpen érdemesebb keresned egy hozzáértő portré fotóst, aki komolyabb felszereléssel és szaktudással, minőségi, üzleti jellegű képet/ket csinál rólad. A corporate portré keresés elég jó támpont lehet, nézd meg a képeiket, hogy mire számíthatsz tőlük és mérlegeld, hogy megéri-e költened rá. Egy rendes portré biztosan drágább egy igazolványképnél, de ha komolyan akarsz megjelenni a cég előtt, ahova pályázol, akkor megérheti.


Egy tapasztalt kollégám az Örs vezér tere környékén lakik, szerintem vállalni fogja, ha gondolod, de minőségben és árban sem igazolványkép kategóriában dolgozik. Ha érdekel, akkor írj üzenetet!

2014. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanultam, hogy mobillal semmiképpen ne készüljön CV-kép. Fényképezőgéppel nem gond.
2015. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!