Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Párizsban voltam és minden...

Párizsban voltam és minden turista selfiebot -tal szaladgált. Hogy működik ez a frappáns kis kiegészítő? Hol tudnék vásárolni? Láttam többfélét is, miben különbözhetnek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem van ilyen legegyszerűbb, ami gyakorlatilag csak egy bot, azt időzítővel kell használni, de van olyan is, amivel tudod kezelni a fényképezőt, telefont, megnyomod rajta a gombot és fényképez. Ezek pl. bluetooth-al működnek.
2014. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit én láttam, az egy gagyi műanyag, kihúzható, teleszkópos bot volt (kb. 1 méteres). Kihúzás után kicsit megcsavarva nagyjából megszorul, az elején telefon tartóval. Eltartod, kivárod a késleltetési időt, aztán visszafelé csavarod, összecsukod kb. 20 centisre, elteszed és örülsz.
2014. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben rátaláltam a selfiebot.hu -ra és vettem is egy bluetooth-osat. Kipróbáltam minden fajtát. Ez elég jó minőségű és az ára is megfelelő volt.
2014. dec. 12. 11:22
 4/6 anonim válasza:
rövid időn belül ez lesz a selfie bot [link]
2014. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sezlonyrugó válasza:
Komolyan mondom, beteg az emberiség. Én már azon se lepődnék meg, ha valaki a saját fényképére maszturbálna....
2015. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Úgy működik, hogy odamész a legjobb csajhoz/sráchoz, és megkéred, hogy csináljon rólad/rólatok egy képet. Akkor lesz egy normális fénykép magadról és megszólítottál egy idegent is. Hát ennyi. Persze lehet bottal hadonászni és bohóckodni is, aztán az utazás végén videóról megnézni, hogy mi is volt a városban, mert egész nap csak kamerázod magad TABLETTEL :D:D
2015. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!