Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdjek el videózni a youtube-...

Kezdjek el videózni a youtube-on? (Nem GameplaY)

Figyelt kérdés

Szakacsnak tanulok es arra gondoltam hogy az interneten átadom a tudást :) (amit az iskolába megtanulok azt elmondom/megmutatom videóba) és ezáltal gyakorlok is mert ugye minnel tobbszor csinalok valamit ez esetben ételt annál jobban fog menni.Lenne rá kereset?

14/F



2014. dec. 17. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem az ilyen videókat keresik a legtöbben, szóval szerintem csináld bátran. :D
2014. dec. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így az ötlet egyedi, főleg itthon, szóval lesz nézettség biztos, ha ezt jól kivitelezed és tényleg igényes lesz mind az "előadás" mind pedig az utómunkai vágás, stb.
2014. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szeretnéd csinálni,és jó is vagy benne akkor nagy lesz a nézettségi szinted!:) csináld bátran!!:D
2014. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Keress valakit, aki ért a filmezéshez, vágáshoz, állj össze vele és hajrá!
2014. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!