Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Akinek van az milyen akkumulát...

Akinek van az milyen akkumulátort/elemet szokott venni Nikon Coolpix L830 fényképezőgépébe?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hogy mennyi a kapacitása mert a gyári akkumulátornak 2300 mAh de ilyent nem adnak hozzá szóval ezért érdekelne.

2014. dec. 18. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én (hozzá értő ajánlása végett) Eneloopot használok a Fujimhoz, csak 1900 mAh-osat, nekem elég az, mivel vettem bele annyit, hogy legyen 1 szett pótelem, 3 fér bele, vettem 6 darabot. Nekem így elég sokáig bírja, olyan 300 expót bír a 3 darab egyetlen feltöltéssel és azért is jó, mert viszonylag keveset merül ha sokáig állni hagyod, vagy hidegbe van. Nekem ez bevált, de vehetsz nagyobb mAh-ost is, mindenesetre a profik Eneloopot használnak
2014. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is az eneloopra gondoltam az 1900mAh-ra enyémbe 4 db kell.
2014. dec. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!