Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképező-t ajánlotok...

Milyen fényképező-t ajánlotok 50ezer forint környékén?

Figyelt kérdés
Nos, tervben van hogy esetleg veszek egy jó fényképezőt amivel szép képeket lehet csinálni, távolról is éles a képe tehát hogy jó objektíve van ami sokszoros optikai zoom-ra képes, valamint jó minőségű videókat is lehet vele csinálni. Illetve a ti véleményetekre vagyok kíváncsi hogy milyen gépet ajánlotok ami ár/érték arányban jó egy olyan kezdőnek mint én. Ja és lehetőleg 50ezer körül/alatt legyen.

2014. dec. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a fényképező csinálja a jó képeket, hanem az, aki mögötte van. Hiába vennél több millás gépet, ha nem tudod használni, akkor teljesen mindegy, mert nem lesznek jók a képeid. 50 ezres géptől meg egyébként sem kell csodát várni.

Egyébiránt én is csak azt tudom, mondani, amit már előttem is mondtak párszor, hogy tanulj addig, amíg te is tudni fogod, mire lesz szükséged.

2014. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*mire van szükséged
2014. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!