Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek megbízható az Emag?

Szerintetek megbízható az Emag?

Figyelt kérdés
Szeretnék náluk venni egy elég drága fényképezőgépet, de sok rosszat hallottam már a cégről szerintetek megbízható?

2014. dec. 26. 16:59
 1/7 anonim válasza:
Mi egy hűtőt rendeltünk rajta. Nem kaptunk magyar le írást de a többi rendben volt.
2014. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem megbízható! Ne rendelj tőlük semmit! Saját rossz tapasztalat.
2014. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi már 4 dolgot (monitor, SSD, DSLR, DSLR tok) rendeltünk tőlük és szerintem nagyon megbízhatóak és ha nem tetszik a termék 15 napon belül akármikor visszaadhatod és a teljes összeget visszaadják! (Nekem ez egyszer kellett is egy pixelhibánál és nagyon gyorsan elintézték)
2014. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És amit rendeltél DSLR annak volt magyar menüje mert olyat is hallottam hogy csomó terméknek nincs magyar menüje hanem csak román meg török.
2014. dec. 27. 14:33
 5/7 anonim válasza:
Sajnos nem megbízhatóak.Dec.2-án rendeltünk tőlünk 2 db terméket nem kevés pénzért....Dec. 18.-án érdeklődtünk,hogy mi a helyzet a csomaggal, mert karácsonyra szántuk....elindult a kálvária...összesen 4 ügyintézővel beszéltünk, ügyintézőként 1-1,5 órás várakozással sikerült kapcsolatba lépni velük. (Az emailjeinkre nem válaszoltak) Több nap után sikerült kideríteni,hogy az ő hibájukból az egyik terméket nem csomagolták be, és mivel hiányos volt a csomag, a másik termék hiába érkezett meg a városunkba nem szállította ki DPD. Mire több nap után sikerült nekik a csomagot utolérni a DPD visszajuttatta Pestre....A karácsonyi ajándékokból semmi sem lett....a pénzünket még nem kaptuk vissza, de januárban addig zaklatjuk őket amíg vissza nem utalják. Rendeltünk nagyon sok helyről már, és megbízhatónak gondoltuk őket.... Én nem ajánlom senkinek se.... az ügyintézésük, kommunikációjuk nulla, a gyorsaságuk szintén..
2014. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt velem is.

A nov. 28-án rendeltem 4db karácsonyra szánt terméket. A mai napig nem érkezett meg. Telefonon elérhetetlenek. 1 mailemre válaszoltak a sok közül, valami kamudumával, hogy mindent megtesznek. Nem tettek meg. A karácsonyi ajándéknak szánt termékeket nem kaptam meg.


Több mint egy évtizede rendszeresen rendelek különféle online áruházaktól. Soha nem volt még ilyen problémám mint velük.

2014. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megjött a kamera amit rendeltem velem szerencsére nem szúrt ki az Emag, minden rendben volt és nem késett a kiszállítás.
2015. jan. 8. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!