Van ötletetek, hogy mit fényképezhetnék?

Figyelt kérdés
Egy Sony DSC-H300-as bridge gépem van.. a környéket már bejártam, mégis félek, hogy esetleg valami baromi jó képlehetőséget hagyok ki, tehát segítséget kérnék abban, hogy ti mire figyeltek mikor mondjuk elindultok valamerre fényképezni? Rengeteg képet csináltam már egyébként a környéken, tehát nyilván másfele is mozognom kéne, de megint csak a kérdés: hova? Tudom, azt mondják, aki fényképezni akar, annak tudnia kell, hogy mit nézzen, a spontanitás a lényeg, stb. 16 éves vagyok, kb két éve hobbiból fényképezgetek, és sosem úgy fényképeztem, hogy megkérdeztem mindenkit, hogy "te mit fényképeznél le?" csak nem akarok lemaradni semmiről. Szóval ti ha tehetnétek, mit fényképeznétek le?

2015. jan. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szóval ti ha tehetnétek, mit fényképeznétek le?"

Ami megtetszik.

2015. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz szét fotós oldalakon, a jobb helyeken kategorizálva vannak a képek, nézd meg, mások mit fotóznak. Sőt, így azt is meg fogod látni, mások hogyan, milyen eredménnyel fotóznak ugyanolyan témét, mint te - lehet belőle tanulni, nagyon sokat.
2015. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :)
2015. jan. 3. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!