Tudtok mondani hasonló de olcsóbb fényképezőgépet mint a yashica electro 35g?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek akarjuk megvenni születésnapjára, mert szeretne egy régi analóg gépet és megtudakoltam hogy ennek a gépnek a paraméterei tetszenek neki. Sajnos pénzem nincs rá mert 10-15 ezer forintnál olcsóbban nem találtam. Tudnátok mondani olyan analóg fényképezőgépet ami ugyanilyen paraméterekkel rendelkezik de olcsóbb?

Előre is köszönöm.

Ilyen gépről lenne szó.

[link]



2015. febr. 12. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, "ugyanilyen paraméterekkel rendelkezik de olcsóbb" gépeket keresgéljen a halál, de pl. itt vélhetően akad valami:

[link]


Pl. Fed, klasszikus szovjet távmérős Leica koppintás:

[link]


[link]

2015. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezer köszönet halál, nagyon hasznos oldalnak tűnik.

Ment a zöld like.

2015. febr. 12. 18:39
 3/4 A kérdező kommentje:

yashica 107 -et megtudtam venni 5ezer ftért.

Jól jártam? Őrülni fog ez jobb gép?

2015. febr. 19. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már analóg fényképezés akkor miért pont ilyen félautomata géppel fotózol?... az analóg fényképezés szépsége pont a beállítások jó alkalmazása, hogy tudd mi az f érték, tudd mire jó az objektíved, és a többi. A fed tökéletes választás lett volna, én fél éve egy 60 éves Exakta VX500-ast használtam egy tekercs erejéig, utána ki akartam próbálni egy FED 3-at is de nem jutottam jó áron hozzá. Azok még az igazi analóg gépek, ezek a régiek!
2015. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!