Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Te se hagyod, hogy lefényképez...

Te se hagyod, hogy lefényképezzenek? Miért nem szeretik az emberek ha lefényképezik őket?

Figyelt kérdés

Családi összejövetelt meg akartam örökíteni az uótkornak, hogy majd előkerülnek 10 év múlva a képek és jót nevetünk ki hogy emlékszik rá.

És volt, hogy megkértek, hogy ne fényképezzem már őket! Pedig nem voltak kócosak, meg nem mackónadrágban voltak!


Mi a bajuk az embereknek ezzel?

Meg csoportképhez nem akartak oda állni.

Bezzeg a Facebookra 100 kép megy fel manapság, de én ne fényképezzem már le őket családi albumba...


Nekem is ki kellene kérnem, ha lefényképezne valaki?



2015. febr. 14. 14:14
 1/1 anonim válasza:
Én is rossz néven veszem. Más kérdés, hogy mostanában gondoltam rá, hogy le kéne cserélni a skype-képem frissebbre, de nincs mire. :D Szóval mégiscsak kéne hagynom magam valamikor.
2015. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!