Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 20-25 ezer ft környékén lehet...

20-25 ezer ft környékén lehet venni olyan digitális fényképezőgépet, amin van manuális állítási lehetőség?

Figyelt kérdés

Persze ennyi pénzért csak kompaktok vannak, és ezekről úgy tudom, automatikusan állítgatják magukat. Van olyan köztük, amivel lehetőség van kicsit komolyabban fotózni? Na nem profi dolgokra gondolok, hanem megtanulni az alapokat, hogy esetleg később feljebb lépjen az ember.


Szóval van ilyen kompakt gép?



2015. febr. 17. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Használtan lehet találni olyanokat, amin van manuális mód.
2015. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az újak közül? Nem akarok lemondani a garanciáról. A használt kütyük mindig lutrik, pláne az elektronikai cuccok.
2015. febr. 17. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Újak között nem nagyon találsz. :/

Én egyébként vettem már pár elektronikai cuccot, köztük kompaktokat is, használtan, és eddig mind jó volt. Ha neten veszed, akkor nézd meg az eladó értékelését. Ha sok a pozitív visszajelzés, akkor valószínűleg azt ködi el, ami a leírásban szerepel. Ha személyesen veszed, akkor meg kipróbálod a helyszínen.

2015. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*küldi
2015. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebbi Canon Powershot G széria, garantáltan jó minőség és full manuális állítási lehetőségek.
2015. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!