Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon 70-200as feher objektiv...

Canon 70-200as feher objektiv vagy Canon 70-300as objektiv?

Figyelt kérdés
Allatokat fotozok (vadallatokat). Melyik objektivet lenne erdemesebb megvennem? Szivesen vennem ha irnatok tippeket, esetleg ha hasznaltok/tatok mar ilyet akkor velemenyeket is :) elore is koszonom

2015. febr. 18. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

mindkettő a fehér piros gyűrűvel? ... mert akkor a 300-ast ... ha a 300-as a fekete nem piros gyűrűs, akkor a 200-as fehéret


a fehér piros gyűrűs és a fekete piros gyűrű nélküli között képalkotásban szemmel látható a különbség (a piros gyűrűsek a profi üvegek)

2015. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A 300as az fekete es nem piros gyurus.

Meg tudnad mondani hogy a 300as feher piros gyirus mennyibe kerulhet? A 200ast lattam hogy 170ezer korul van (media marktban) viszont 300as piros gyuruset meg nemis lattam :/

2015. febr. 18. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

húzós, 400 felett van mindenhol ... bár ebből megéri használtat keresni, mert profi használta és az vigyáz rá


[link]

2015. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

itt egy használt, ezt szerintem 300-ért odaadja: [link]


(mondjuk nekem nem tetszik, hogy megkopott, mert hiába írja, hogy rögzítési hiba, akkor is elég keményen bánhatott vele)

2015. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

itt még egy, viszont szerintem ez netről szedett gyári képpel van, és nem a sajátja [link]


de nézd, mit találtam jó pénzért !!!:

[link]

2015. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindketto(?)toknek :) kicsit huzos nekem ez az ár, ugyhogy egyenlore mardok a 200as pirosgyurusnel, aztan majd ha osszegyulik annyi penz, eladom es veszek egy 300ast (vagy nagyobbat) koszonom megegyszer :)
2015. febr. 18. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg, mert a 70-200-nak is van több változata. Érdemes a stabilizátorosat venni, hacsak nem állandóan napfényben fotózol.
2015. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!