Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Panasonic FZ1000 vagy Panasoni...

Panasonic FZ1000 vagy Panasonic G5 v. G6 14-140 objektívvel?

Figyelt kérdés

Fő fotózási célom: természeti képek, jelenségek (villámlások, makrozás, és erősen szőrt fényben tudjak jó képeket csinálni, pl, babáról. Kérdésem, hogy e két fényképezőgép közül melyik számít "jobb" választásnak? Az FZ1000ről tudom, hogy a videofelvétele a csúcsra van hegyezve, akár a stúdióminőséget üti, viszont a 4K-t nem tudom mivel lejátszani (új gépet, tv-t nem akarok venni). Viszont madárfotózáson is gondolkozom, és nem tudom, hogy a 14-140mm-es objektív alkalmas-e erre? Egyáltalán tudom ennél a készüléknél egy karral mozgatni a zoom-ot, van benne digitzoom? Annyit tudok még, hogy az FZ1000-ben pont az a jó, hogy van még Intelligentzoom is, ami 800mm en még nem jelent durva képromlást. Az ISO-kat is megnéztem, az FZ1000 nem tudja önmagát meghazudtolni, hogy egy bridge, ISO1600 felett szerintem jelentősen romlik a képminőség, sőt, nem is biztos, hogy egy borongós napokra használatos gép. Szerintetek melyik gépet kellene választanom?

Lehetőleg hozzá értő írjon



#fényképezőgép #Bridge #G6 #Bridge fényképezőgép #Panasonic FZ1000 #panasonic g5 #panasonic g6 #milc fényképezőgép #14-140
2015. febr. 24. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ebből a pénzből valószínűleg egy ilyen kombót vennék: Nikon D3200 váz + SIGMA 18-200mm Contemporary. Így kapnál egy jó képminőséget produkáló, kevésbé zajos, későbbiekben fejleszthető mindenes gépet olcsóbban.
2015. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!