Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék egy SD kártyára...

Szeretnék egy SD kártyára rögzítő megbízható, szuperül működő, éjjel is látó kamerát megfigyelésre, tapasztalat alapján tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
sd kamera, megfigyelő, videórögzítő, éjjel látó,

2015. febr. 28. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali.

Az aldiban láttam egy ilyent, wifis kütyü volt, éjjellátó, mozgásérzékelős..

asszem húszezer volt háromév garival, komplett leírással...

ha jól láttam, a kamera AA-s elemekkel működött, de lehetett hozzá adaptert is használni(ha van hálózati feszkó)


mire eldöntöttem, hogy veszek egyet, már nem volt.

2015. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen láttam én is böngészgetés közbe olyan wifiseket de nem igazán írtak jókat róla habár hogy ott ténylegesen milyet árultak azt kitudja ugye. Közbe vannak pácienseim de nem tudom melyik is működne jól íme: [link] [link] és ez [link] Próbálok informálódni hogy nehogy beleválasszak!
2015. febr. 28. 10:24
 3/3 anonim válasza:
Na, mit vettél?
2021. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!