Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van olyan fényképező, ami...

Van olyan fényképező, ami olyasmi, mint egy milc-es gép, csak nem cserélhető az objektíve, de a szenzora viszonylag nagy és jó a gyári lencséje?

Figyelt kérdés
Főleg utazásra épületeket ,tájakat megörökíteni kéne, könnyű legyen és kicsi,de a kompakt gépeknél jobb minőségű képeket készítsen.
2015. márc. 12. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Például a Fujinak is vannak ilyen gépei (meg gondolom sok másnak is):

[link]


Ezek azért jóval borsosabb áron szoktak lenni, mint a "kompakt" fényképezők!


Sajnos most nem teljesen vagyok képben, de régebben volt egy olyan összefüggés a kompakt/bridge gépeknél, hogy a 100ezer Forint környékiek:

1, vagy icipici érzékelő, nagy zoom átfogás

2, nagyobb érzékelő, kisebb zoom átfogás


Azt nem írtad, hogy milyen árkategóriában gondolkozol.

2015. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyenre gondoltam,de nem gondoltam,hogy ennyire drága. Akkor úgy látom az olympus pen széria jobban megéri. 100 alatti árban gondolkodom,de valahol a kompakt és a belépő szintű tükrösök között. Kissé el vannak szállva az árak,de ez van.
2015. márc. 12. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek vannak legalább 1"-os szenzorral:


Fujifilm X100, X100S és X100T

Panasonic LX100

Sony RX1 (fullframe!)

Sony RX100, RX100 II

Nikon Coolpix A

Canon G1X

Canon G7X


100 alatt nincs ilyen gép. A legolcsóbb talán a Sony RX100, 125 ezer körül.

2015. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így,hogy már tudom mi ennek a kategóriának a neve,már találtam pár jó oldalt.
2015. márc. 12. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!