Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Univerzális optikák mobilhoz?...

Univerzális optikák mobilhoz? Valakinek van ilyen? Tényleg jó? Megéri?

Figyelt kérdés
Találtam ezt a linket [link] viszont nem tudom eldönteni hogy tényleg létezik-e és tényleg jó, mivel nincs fel tüntetve semmi márka név, semmi adat, csak pár "vásárló akik meg voltak elégedve" bár egy kicsit kamu szaga van.

2015. ápr. 8. 16:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Nokia Lumia-hoz is jó, és működik ?
2015. ápr. 8. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden plusz beiktatott lencsetag rontja a képminőséget. A nagyon drágák csak kevésbé, az olcsóbbak jobban. Ez egy kínai olcsó készlet. Olyan nincs, hogy a felrakásával a mobiltelefonos kép "mintha egy nagyon komoly fényképezőgéppel" készült volna. Az eredeti minőség mindenképpen rosszabb lesz. Az a kérdés, mennyivel?


Ennél drágább mobilos lencsekészletet (20-30 ezres kategória) próbáltam. A kép közepén hozta közel ugyanazt mint a telefon (nem lett jobb!!!), a széleken viszont gyatra volt, mindenféle optikai hibával.


Annyi valószínűleg igaz, hogy közelebb hozhatod vele a dolgokat, vagy nagyobb látószöget, halszem hatást érhetsz el. Az ordas kamu, hogy javulna a kép minősége.


Ránézésre univerzálisnak tűnik, amit kb. minden telefonra fel lehet csipeszezni, de ezt persze a telefon kamerájának helye és a készülék alakja is befolyásolhatja.

2015. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ ! :)
2015. ápr. 10. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!