Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rollei YoungStar sportkameráró...

Rollei YoungStar sportkameráról vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyit bír ki kb. az aksija egy töltéssel?

Milyen a képminőség?

Árához képest jó minőségű videókat készít?



2015. ápr. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A kép és videó minőségről könnyedén meg lehet győződni a youtube-on... ár-érték arány megfelelő... már ha ez minőség
2015. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
arahoz kepest sztem jo,de a kep kicsit szintelen. kepeket meg nem is 5 mpixeleset csinal,hanem csak 1,3 mpixelest! ugyh en ha most vennek,lehet inkabb racyt vennek. ha bejon neked kinezetre a rollei youngstar,akkor a rollei racy-t ajanlanam,hasonloan nez ki,igaz ez 25000 ft,de szinbe sokkal jobb,szebb kepet csinal es ez mar full hd,bar en azert nem ezt vettem,mert nincs full hd tv-m,ugyh ugy voltam vele eleg lesz a hd is,minek a full,ugy se tudom kihasznalni..de most mar ugy vagyok vele,hogy jobb lett vna a racy,foleg a 60 fps miatt,a lassitott felvetel miatt. ja es a racy-hez taviranyito is van,+ meg segedfenye is van!! szal este normalisabb felvetelt lehet vele csinalni. amugy a youngstar akksijarol masfel orat irnak hivatalosan,bar en meg ugy nem hasznaltam hogy folyamatosan,mindig ki/be kapcsolgatva volt,ugyh pontosan nem tudom megmondani mennyit,de 1 orat siman kibir. de ha keves,ebay-en rendelsz powerbank-ot,ugy mar akar egesz napot is ki lehet huzni konnektor nelkul. bohockodasra amugy teljesen jo kamera,en is annak vettem,de ha kicsit komolyabb dolgokra is gondolsz akkor sztem sj4000 vagy sony hdr as20,ezekrol jokat irnak mindenhol. bar ami dragabb az inkabb a tartozekok miatt dragabb,a youngstarhoz amugy nem sok tartozek van,de az szimpatikus,hogy allitolag a gopros tartozekok majdnem mind jok hozza,de en meg nem probaltam,nem volt meg a kezembe gopro,ugyh nezz utana jol. ha igy is bejon,akkor en ajanlom a youngstart is,mert olcso,szal ar ertek aranyba jo,de ha van plusz tizezred ra,akkor inkabb a racy-t vedd meg. ja es a youngstarnal a leirasokba az volt irva,hogy .mov kiterjesztessel vesz fel es ugye mivel nyers,nem tomoritett mint az .avi,ezert lazan lehet szerkesztgetni,nem romlik nagyot a minosege,de hiaba van mov irva ez avi-t tud! de nem lehuzni akarom ne ertsd felre,jo kis kamera,csak ezek szarul vannak benne vagy nincsenek benne a leirasokba
2015. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszonom a valaszod.. hat en videozasra haszalnam youtubera, horgaszvideokat kesziteni, osszevagni meg minden.. ha szerintem maradok ennél a kameranal, nem a racynal .. az nekem mar sok lesz anyagilag, de lehet hogy kesobb majd fogok tudni venni dragabb kamerat.igen, a power bankon en is gondolkodtam csak draga nalunk..ebayem van, de ott milyet eri meg, mennyi mAh-s? Mert maga a kamera 420 mAh asszem.. nagyon szepen koszonom meg1x a valaszod :)
2015. ápr. 16. 15:20
 4/6 anonim válasza:
ja,arra teljesen eleg lesz:) bar a segedfeny jol jonne neked akkor,de azt is meg lehet oldani vmi led lampaval pl.,telefonokhoz is szokott lenni mini led lampa. aha,440mah a kamera,hat egy 2600mah olyan 1500ft korul van ebay-en,sztem az eleg,azzal vagy 4-5 toltest kibir,de ha nem sajnalod a nagyobbra a lovet,akkor sztem nagyobbat vegyel,mert ezek az olcsok nem toltenek fullra,szal minel nagyobb annal biztosabb,de sztem a 2600-as is eleg..a semminel meg akarmilyen jobb:) ennyiert meg nem penz erte
2015. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaja, nagyon szépen koszonom a valaszaid.. akkor majd abbol is rendelek ... es meg egy kerdes:a kamerahoz neked jart fejpant amire a kamerat rogzited?? gondolom nem, de majd valami fejlampa pantjat atcsinalom
2015. ápr. 16. 22:17
 6/6 anonim válasza:
nem volt fejpant. de probalj ki hozza valamelyik boltba egy gopros pantot,allitolag azok jok ehhez a kamerahoz is es ha jo rendeld meg ebay-en. vagy akarmelyik masik kamera pantjat kiprobalhatod hozza nem muszaj gopro,ez csak egy pelda volt
2015. ápr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!