Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 600D Body-t lehet...

Magic0309 kérdése:

Canon EOS 600D Body-t lehet használni objektív nélkül is? Vagy anélkül nem csinál értelmes képet vagy videót?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Objektív nélkül egyik gép se csinál képet.
2015. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet használni objektív nélkül is. De minek...
2015. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Verébdobálásra igen.
2015. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt sem tudod hogy obi nélkül nem lehet használni fotózásra ezeket a gépeket akkor szerintem neked nem kell 600D... istenem... én meg nem tehetem meg hogy vegyek ilyen gépet, holott valószínű ki is tudnám használni... egyébként lehet obi nélkül is, ha veszel egy objektívsapkát aztán kifúrod szépen és lesz kamerád, a régi camera obscura elvén működik a dolog: [link]
2015. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet használni, minden egyéb nélkül. Csak lehet, hogy a végeredmény nem olyan lesz, mint amit most elképzelsz.


Ilyen objektív nélkül:

[link]


És így néz ki ugyanaz, objektívvel:

[link]

2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!