Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a fujifilm...

Tinácska97 kérdése:

Mi a véleményetek a fujifilm Finepix s9200-ról?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék főképpen arra, hogy szerintetek mennyire zajos a képe ?:)
2015. ápr. 28. 15:50
 1/5 anonim válasza:

Talán nem annyira. CMOS képérzékelő az nem rossz. Viszont lehetne a gép legfeljebb 8millió képpontos. A magas képpontok miatt zajosodik a kép, a kis érzékelőlapra rázsúfolva. Én is nézegetem egyébként. Nekem egy S7000 volt.

Közel tíz év után a képérzékelő lemez elromlott.

2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1/2,3" szenzoron 16 millió pixel?

Meglehetősen zajos. Ezen nem sokat javít, hogy hátsó megvilágítású szenzora van.


Ha a zajszint fontos, ezért a közel 70ezer forintért lehet kapni Samsung NX2000-et kitobjektívvel. Igaz, nem 60x-os zoom, de képminőségben magasan veri ezt.

2015. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. ápr. 28. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked ajánlottam másik kérdésben ezt a gépet. Akkor is írtam hogy kezelhetősége jobb, képminősége kevésbé mint más bridge gépé. Ha nem nagyítasz bele, vagy kisebb felbontást használsz, ismerkedni a fotózással megfelelő. Ha a képminőség a fontos és a nagy zoom akkor inkább sony, vagy canon powershot, viszont akkor nem lesz csak motoros zoom.
2015. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen és köszönöm, én szerintem árához képest igazán jó képet csinál. :)
2015. ápr. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!