Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Milyen fényképezőgépet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Amik kellenének:

-Viszonylag nagy látószög

-Kihajtható LCD (elhagyható)

-Manuális mód

-Sport videózás/fotózás

-maximum 120-130000-ig.

Teljesen mindegy, hogy milc,bridge vagy dslr, csak mondjatok,a példákra illő gépeket!



2015. máj. 14. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
árösszehasonlító oldalak. Keress. Ne itt várakozz. Legyél önálló. Ha tudod mi kell, keresd meg. És még tanulsz is belőle.
2015. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fontos a méret akkor ne dlsr-t vegyél mert hatalmasak.
2015. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napok óta csak keresgélek, de sikertelenül.. gondoltam itt kapok egy kis segítséget, de eddig nem :)
2015. máj. 14. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Panasonic DMC-FZ72


[link]


-Viszonylag nagy látószög: 20 mm

-Kihajtható LCD (elhagyható): elhagyva

-Manuális mód: van

-Sport videózás/fotózás: 9 kép/mp sorozat, Full HD videó

-maximum 120-130000-ig: 80k körül van


Ezen kívül zoom 1200mm-ig, optikai stabilizátor, RAW mód, vakupapucs, szűrőmenet.

2015. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az arukereso.hu oldalon elég részletes kereső van, erre találták ki, hogy igényeinknek megfelelő termékeket lehet rajta keresni és listázza a legtöbb üzletet ahol meg lehet venni a terméket...
2015. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző, én is ezt írtam és le lettem pontozva. 1- voltam. Javasoltam, és nem tetszett. Oké. Akkor vegyél magadnak mondjuk Canon sx60at. Tessék.

De ha neked mindegy hogy dslr vagy bridge akkor te annyira értesz a fényképezéshez mint a Kutyám (ami nincs), kedves Kérdező. Ha nem tetszik a válasz, amit kapsz akkor ne kérdezz.

2015. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ertem mi a gond azzal, hogy nekem nem szempont az, hogy dslr/bridge legyen..Nem ertem az osszefuggest ezzel es azzal h allitolag nem ertek a temahoz.:)
2015. máj. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!