Selfie bot, Windows Phonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy selfie botot, de nem tudom, hogy a Windows p.8.1-el megy a bluetooth-os, vagy az olyan amelyiken egy jack kabel van?

Bocs az ekezetekert. Ha nem megy vele, akkor veszek egy szimpla monopodot.

Valaszokat elore is koszonom.



2015. máj. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Néhány helyen, ahol venni lehet, azt írják, hogy kompatibilis vele, ezzel szemben egy csomó fórumon panaszkodnak hogy nem működik. Ha megteheted, próbálj ki egyet, mielőtt megvennéd!
2015. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én is igy hallottam, meg az elado is mondja, hogy kompatibilis. Utánanézek angol fórumokon, és mindenki panaszkodik. Kipróbálni nem tudom mielott megveszem mert nincs a városba egy ilyen bolt se. Csak rendelni tudom. Azért gondoltam megkérdem itt, hátha vki tudja. :)
2015. máj. 17. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a pech! :/

Akkor menj biztosra, és vegyél egy monopdot!

A Lumia Selfie úgyis visszaszámol, mielőtt fényképez, szóval miután megnyomtad, van időd eltartani magadtól, és az időzítővel sem kell szarakodnod!

2015. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is. Koszi még1x. Ment a zöld😉😎 ;)
2015. máj. 17. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2015. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!