Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon D3300 - hoz milyen tele...

Nikon D3300 - hoz milyen tele objektívet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy telét az újonnan vásárolt gépemre. Milyen márkát tudtok javasolni, illetve mi az amit semmi pénzért se vegyek ? Az árat 50-re szabtam meg, természetesen használtam gondoltam az objektív vételt. Tudom, hogy felhasználástól függ az, hogy milyet mondtok, de most általánosságban kérnék tippeket tőletek.Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. máj. 19. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
50 ezerért azért sokat ne várjál! Amit tuti elkerülnék a helyedben a Sigma 70-300, meg a Tamron 70-300! Pedig kb. ezek férnek bele a keretedbe.
2015. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jönnek a sznobok, hogy pocsék meg minden - és mennyire igaz is minden. Retyerutya a minőség de aki nem engedheti meg magának a drágát az nem fogja megvenni a több százezres objektívet a belépő vázra. Vagy gyűjts sokáig vagy érd be a retyerutyával. Bár nekem tamron 70-300 van és nem sírok mégsem. Nincs vele gondom. Bár nyúzom is. Lehet, hogy azt a drága aranyárba számító obik nem bírnák:) Ha nikon lenne a kezemben biztos nem problémáznék és megérezném h mennyi a különbség. (biztos nagy) De a Tamron elég jól állja a sarat (eddig, le is kopogom). Azt mondták nekem anno h a sigma képe jobb (nem tudom) én csak a tamront próbáltam első körben - abból ha gondolod, inkább a VC-t vedd, az meg sajnos 100 e, de a DI a régebbi változat az a legrosszabb tényleg, az megvehető kb 30-40ezerért. Sajnos nem véletlen.
2015. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 acelsziv ***** válasza:
Én még csak szeretnék Nikont, de a szomszédom imád fotózni és neki egy Sigmája van. Meg van vele elégedve.
2015. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!