Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehet ilyet after effects-ben?...

Lehet ilyet after effects-ben? Többi lent

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy lehet-e olyat after effects-ben hogy úgy megcsinálni egy videót utólag hogy a mozgásban lévő ember fokúszban legyen de a háttér viszont homályos?

2015. máj. 20. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet! Behúzod a videót Ae-be, nyomsz egy Ctrl+D-t, a felső rétegen képkockánként körülvágod a faszit, az alsóra raksz egy Blur-t, és már meg is vagy!
2015. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja!
2015. máj. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh köszi, de körül vágtam az emberi alakot a pen tool-al és az alsó rétegre raktam egy Camera lens blur-t és nem törttént semmi. Mit rontottam el? XD
2015. máj. 21. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem állítottad át a Effect menüpont alatt az elmosás értékét. Alapértelmezetten nullán van.
2015. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már megint előttem válaszoltál... És megint csak helyesen
2015. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igyekszem! :)
2015. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem jóóóó!! körbevágtam a felső rétegen és raktam az alsóra egy blur-t és állítgathatom az elmosási értéket de nem történik semmi ha meg a felsőre rakom a blur-t akkor elmossa a képet de az emberi körülvágott alak is elmosódott lesz szóval nem értem, nem tudnátok esetleg róla videót küldeni mert nekem ahogy ti leírtátok nem műkdik. :(
2015. máj. 23. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
rendesen körbevágtad ahogy kell? tehát ha kikapcsolod az alsó réteg láthatóságát, akkor csak a figura lesz ott, vagy a teljes kép ott marad? szerintem a körülvágással lesznek gondok. De egy pár print screent is csinálhatsz és feltöltheted kepfeltöltesre, és felrakhatod ide, hátha jobban látjuk a problémád.
2015. máj. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen! Biztos, hogy körülvágtad, és nem csak egy solid layert rajzoltál fölé? Mikor körülvágod, az a réteg legyen kiválasztva, amin dolgozol! Mert ha semmi sincs kiválasztva, akkor csak rajzolsz fölé.
2015. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!