Tudtok olyan StockPhoto oldalt, ahol 18 év alatt tudok eladni képeket?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el fényképezni, és szerencsét szeretnék ezzel próbálni. Ebben kérem a Ti segítségeteket. Legyen elég annyi, hogy még nem töltöttem be a tizennyolcadik életévemet, és ezen oldalak nagy többségének regisztrációs feltétele pedig az, hogy elmúltam már tizennyolc éves.


Köszönöm.


2015. máj. 27. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos felesleges feltölteni bármit is a stockfotó oldalakra, mivel szűrik, és csak a legjobbak kerülnek be az eladási listába. És még onnan ki tudja, megveszik-e.

Amúgy meg nincs ilyen, de miért nem egyik szülőd nevére regisztrálsz? Megkéred rá.

2015. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel kereskedelmi tevékenységnek minősül, ráadásul jogi értelemben is felelős vagy az általad feltöltött képekért, ezért csak betöltött 18. életév esetén regisztrálhatsz.


Addig gyakorolj. Ha nemrég kezdtél el fényképezni, akokr még nagyon messze jársz valószínűleg attól a színvonaltól, amit az ilyen ügynökségeknél elvárnak.


Nincsenek előítéleteim, de komolyabb összegben mernék fogadni, hogy sem a felszerelésed, sem a tudásod nincs még olyan szinten, hogy esélyed legyen bejutni egy komolyabb ügynökséghez.


Gyakorolj, kérj szakmai véleményt a képeidre fotós weboldalakon - ne anyu meg a haverok bírálják el, mert ők egyrészt nem értenek hozzá, másrészt azt akarják, hogy örülj. Fogadd meg a kritikákat, tanácsokat, gyakorolj még többet - így talán esélyed lesz 18 évesen...

2015. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!