Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek melyik objektível...

Szerintetek melyik objektível válasszam a canon eos 700D?

Figyelt kérdés

Úgy válsszam hogy Megvenném ezt:

A sima alap csomagot, vagy is a váz és hozzá egy 18-55mm is stm objetív ez van ugye egy csomagban. Hozzá pedig külön egy ilyen objketívet:

[link]

Vagy egy 18-135mm is stm objektívvel?

csak az alap távolság (18mm) midenképp kéne, de madár és természet fotózáshoz is használnám. Csak ismerősőm mondta hogy a 135mm es nél nem kell cserélgetni az objektívet hogyha elmegyek pl varosba. De még 55-250mm-es obival is néztem. Szóval ti melyiket ajánljátok? De más variáciok, ötletek is érdekelnek.



2015. jún. 3. 23:43
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
Alap kitt + az 55-250, így biztosan nem fog hiányozni az 55-75 közti rész. Városban nekem a 18-55el semmi bajom, sőt van hogy csak a fix 35mm est viszem magammal.
2015. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Az a 75-300 III erősen felejtős, nagyon gyenge a képminősége. Inkább a kit tele.
2015. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Ha majd jobb fotós leszel, ráérzel, két dolog nem fontos.

- hogy cserélgetni kell-e az objektívet,

- és hogy milyen objektív van a gépeden.

2015. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de ha neked nem fontos, milyen objektív van a gépeden, nem tudom, milyen fotós lehetsz. Akkor elég lenne a 18-55-os kit mindenkinek, és nem is kellene mást gyártani.
2015. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!