Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Bino kérdése:

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok kezdő fotózásra?

Figyelt kérdés
Nikon, canon előnyben és ha van ilyen képed, amit azzal a fényképezőgéppel csináltál, akkor azt is mutasd:)

2015. jún. 7. 20:24
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:

Nekem Nikonom van, nem akarlak lebeszélni a többiről mert csak a sajátomról tudok nyilatkozni.

D3000, D3100, D5100 vázakkal és 18-55 VR, 55-200 VR, 55-300VR, fix 35/1.8 al készültek a képek, némelyiknél használtam csillagszűrőt vagy raynox dcr-250 vagy CPL-t, alul jellemzően oda van írva hogy melyikkel készült, ahol nincs obi infó ott Helios 58/2 es vagy valamelyik régi manuális obival csináltam (makrókat jellemzően)


Képek: [link]

2015. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nikon D3200-et ajánlom, könnyen kezelhető és nagyon szép képeket csinál. :)
2015. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen felszereléssel szebb képeket is lehetett volna készíteni kis odafigyeléssel... így csak tucatfotók.
2015. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ThodEE GoD ***** válasza:
Nem haragszom , nem is azért csinálom a képeket hogy másnak megfeleljen, a saját szórakoztatásunkra fotózunk, nem minden sikerül tökéletesen :)
2015. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek osztod meg ha magadnak fotózol? Sok kép alulexponált, felülexponált vagy bemozdult. Én tényleg magamnak fotózom, egy képemet sem raktam fel az internetre.
2015. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem tetszenek a képei, nem értem, miért kell azonnal a másik nyakának ugrani.

Egyébként is, én kértem, hogy mutasson képet..


Mindemellett köszönöm a segítséget:)

2015. jún. 8. 19:47
 7/7 ThodEE GoD ***** válasza:

Azért teszem fel az internetre mert vannak barátaim, szüleim akiket érdekel és mivel messze laknak így könnyebben megtudják nézni és nem romlik a minősége mint a faceen.

Melyik van bemozdulva? Az alul-felül exponáltra más is panaszkodott már de az én monitoromon jó, de van hol szándékos mert nekem úgy tettszik pl muter macskája:

[link] ami egy manuális Helios 58/2, M42 vel készült!

2015. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!