Honnan tudom felismerni SJ4000-nél, hogy melyik eredeti, és melyik nem?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez, életem első akciókamerája lenne, és használtan nézegetnék valamit 20 ezerig bezárólag. Honnan tudom megállapítani, hogy nem aliexpresses vagy ebayes hamisítvány, hanem eredeti? Meg lehet-e egyáltalán állapítani?

Valamint továbbá downhill és extrémsport felhasználásra lenne, egy Gopro Hero 2-höz képest mennyire előre vagy visszalépés minőségileg? (egy haveromnak az van, és szerintem teljesen megfelelő minőségű)



2015. jún. 10. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt szinte minden nap megkérdezik. Nehéz visszaolvasni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=sj+4000

2015. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam, de ilyet nemláttam. hogy leírnák, hogy mit nézzek meg konkrétan egy kamerán.
2015. jún. 10. 15:40
 3/4 anonim válasza:
2015. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát a nem eredeti vagyis fake változatban a vízálló tok csavarjai feketék az eredetiben pedig nem
2015. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!