Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Maximum mekkora kapacitású CF...

Maximum mekkora kapacitású CF kártya kompatibilis a Nikon Coolpix 995-el?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 1gb amivel még tud dolgozni, afölött lehet már nem ismerné fel vagy ha igen, akkor is lassú lenne tőle. De szabad megkérdeznem, hogy miért kell neked még ilyen régi digi gép?
2015. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mi a baj egy ilyen géppel? nekem úgy tűnik, hogy sokkalta jobb, mint a mai gépek, éppen ezen döbbentem meg, hogy 2500 forintért jutottam egy tökéletes állapotú géphez, csak a tok és a CF kártya többet ért szerintem, de ez a gép zseniális. Egyrészt valóban praktikus forgatható objektív, másrészt van rajta szűrőmenet, úgyhogy sokmindent rá lehet rakni. Mérete pont megfelelő, mondjuk egy Canon EOS az már néha túl nagy. Árához képest a maiakhoz képest is szuper. Felbontása bőven elég, nincs szükség akkora megaixelekre, mint amikkel manapság kijönnek. Rengeteg manuális funkciója van, letisztult kezelés. Nincsen szériahibája. Tényleg érdekelne, hogy tudsz-e valami rosszat mondani róla.
2015. jún. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!