Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Létezik digitális fényképezőgé...

Létezik digitális fényképezőgép kimondottan gyerekeknek? Gyerek stílus, egyszerűsített kezelés.

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Beírod google-ba, hogy "gyerek fényképezőgép" és kijön egy csomó.
2015. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=jDAnNjRJxOQ&list=PL7ECB90D96..


Ebben a sorozatban majdnem csak ilyeneket használnak. :)


De, véleményem szerint ilyenekkel nem lehet megtanulni fotózni, már ha ez a cél.

2015. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyszerűsített kezelés"

A mai kompaktok nagy részével nem az a baj, hogy nem "egyszerű" kezelni őket, hanem hogy ha a fotós kettőnél több agysejttel született és érdekelni kezdi a fotózás, fél év alatt kinőheti a gépet.


Ha gyerekről van szó, én a "kalandálló", azaz kismértékben ütés és vízálló gépeket javasolnám, nagyobb kockázat az, hogy leejti, mint az, hogy nem tudja megfelelően kezelni.


Ez elég drága, de van apertúra előválasztása is, ami ritkaság a kategóriában:


[link]

2015. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a gyereknek való egyszerű alatt azt értem, hogy kb egy gomb van rajta, vagy kettő. Tényleg gyerekeknek tervezett gépet kérdezek, szerintem amiket linkeltetek nem azok egyik se.
2015. jún. 26. 20:28
 5/8 A kérdező kommentje:
gyerek alatt itt most 2-4 éves kort értek, nem 12-t
2015. jún. 26. 20:29
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek mind olyanok. Nem kell tőlük sokat várni, valószínűleg csapnivaló a képminőségük, de gondolom nem profi fotók készítése a cél! :)

2015. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezek meg szerintem eltévesztették, egy gyerek fényképezőgép lehet rózsaszín, de annak semmi értelme sőt zavaró a gyereknek, ha a gépen ábrák vannak. ezek fotókat raktak a gép hátuljára, amikor a képbeállítást kéne nézni, ez így használhatatlan egy gyereknek, nem is értené
2015. jún. 26. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne becsüld le a gyerekeket. A sógorom fia két éves és az anyja almás telefonjával simán tud fotózni és videózni. Az expogomb mindegyik gépen nagy, nehéz lenne eltéveszteni, az ilyen korú gyerek pedig amúgy is irdatlan gyorsan tanul.


Valami olcsó ütésálló gép lenne szerintem a befutó.

2015. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!