Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik az a legolcsóbb tükörre...

Melyik az a legolcsóbb tükörreflexes fényképező amit még érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok és szeretnék egy fényképezőgépet venni. Természet fotókat szeretnék csinálni vele. Állatok, rovarok fotózására használnám főleg. Melyik az legolcsóbb árkategória (esetleg konkrét gép) amelyiket érdemes megvenni. Ami azért nem 200 forint, de egy kezdőnek megfelel és viszonylag jó minőségű? Tudom, hogy ez nem ennyire egyszerű, engem csak a véleményetek/tapasztalatotok érdekel! :)

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 27. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyiket megveheted.
2015. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] + [link] /archivum + vatera + jófogás + photographyblog.com ill. dpreview.com combot használva felkészülni a vásárlásra, valamint meg is venni a terméket. Remek stratégia. Valamint én magamra hallgatnék elsősorban, hogy nekem melyik gép tetszik, mely gép képei, szolgáltatásai, fejleszthetőségei. Én pl. tudom ajánlani a Sony Alpha sorozatát, egész 10 évvel ezelőttig visszamenőleg. Viszonylag olcsó hozzá objektív, valamint magát a gépet is jó áron ki lehet halászni a használt termékek tengeréből.
2015. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha újonnan veszed, nem tudsz olyan olcsót kapni, ami tényleg rossz lenne. Képminőség terén elég kicsi a különbség az egyes márkák belépő gépei között. Használtakból is vannak nagyon jók, de ahhoz, hogy használtat vegyél, nem árt, ha értesz kicsit hozzá, hogy lásd, milyen állapotban van a gép.


Az izgalmasabb kérdés az objektív, ez drágább és a képminőség szempontjából is lényegesebb. Itt nem éri meg az Olcsó János hozzáállás.

2015. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!