Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ebayen láttam egy 50k forintos...

Ebayen láttam egy 50k forintos Gimbalt, ami tök jó, de nem tartalmazza a controllereket és a motort. Ezek nélkül is működik?

Figyelt kérdés

Vagy a motor egyensúlyozza ki? Én úgy tudom hogy azzal csak a kamera állását tudom változtatni. [link]

Erről van szó.



2015. júl. 5. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak multikoptereknél használtam gimbalt,


De, igen kell hozzá a motor, és a vezérlő(ami valószínű tartalmazza a gyro-t) különben hogy tartaná egyenesben a kamerát?


Gondolod ha szabadon lifeg ott akkor nem kezd el össze vissza imbolyogni? Vagy honnan tudná hogy melyik mozgatás szándékos és melyik nem? Azért a gravitáció nem ilyen erős hogy vízszintesben tartson egy fél kilós kamerát mikőzben lóg valamin.

2015. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fotózásra (főleg természetfotóra) használt gimbal állványfejek a gravitációt használják ki, de ez videós, motoros gimbal, úgyhogy kell hozzá külön motor és vezérlő is. Ez így csak a keret.
2015. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!