Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hozzáértő videósok, melyik...

Hozzáértő videósok, melyik kamera a jobb?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, még a héten meg kéne vegyem az új kamerám,de nem tudok dönteni, hogy a Panasonic hc-x920 vagy Panasonic hc-v770 legyen. Egyik ebben jobb,másik abban.. ti melyiket választanátok és miért? Köszönöm!

2015. júl. 12. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Jétékfilm forgatásra használnám, pl. nem tudom melyik adhat jobb képet szürkületben,sajnos el vagyok veszve a műszaki adatokban. Jó lenne,ha minél jobb fotót is csinálna azért.
2015. júl. 12. 22:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenben jobb az X920 (a szenzor is és a lencse is). Rossz fényviszonyok mellett egyértelműen az X920, de sztem nappal is észre fogod venni a különbséget. Annyi szól a V770 mellett hogy olcsóbb.


Nem vagyok nagy rajongója ezeknek a kis szenzoros, de méregdrága sz*roknak, hogy őszinte legyek. 160-ért már vehetsz egy A5100-t:

[link]

2015. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van.

Ugyanannyiért amennyibe az X920 kerül pedig ott a Panasonic LX100, szintén sokkal jobb érzékelővel, érzékenységgel és 4K felbontással.

2015. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!